logo  www.egehaberleri.net 
atatürk
  • Yazılı Kağıtları
  • Teşekkürler
  • Bir tuhaflık vardı !
  • Anneler Günü Kutlu Olsun..
  • Yazılı Kağıtları
  • Teşekkürler
  • Bir tuhaflık vardı !
  • Anneler Günü Kutlu Olsun..

UŞAK 3 Günlük Tahmin

 

Sayısal Loto Süper Loto Şans Topu On Numara

 

 

 

 

     suleymanturkoğlu333@gmail.com

 

 

 

Uşak'ta takla atıp şarampole yuvarlanan otomobilde; 1'i ağır 2 yaralı!

Uşak'ın Banaz ilçesinde şarampole devrilen otomobilde 1'i ağır 2 kişi yaralandı.

Uşak'ta refüje çıkıp ağaçları deviren otomobilde; 2 ölü, 1 yaralı!

Alkollü araç kullanmaktan dolayı ehliyetine el konulduğu iddia edilen şahsın kullandığı otomobil kontrolden çıkarak orta refüje çıkıp ağaçlara çarptı. Bazı kısımları parçalanarak hurdaya dönen otomobilde 2 kişi hayatını kaybederken, sürücü ise ağır yaralandı.

Keyifli Yurtdışı Eğitimi Aldıran Sosyal İçerik Sitesi

Keyifli yurtdışı eğitimi aldıran sosyal içerik sitesi sayesinde yurtdışındaki en iyi dil okulu hakkında bilgi alabilir ve merak ettiğiniz her şeye ulaşabilirsiniz.

Uşak'ta kendi tüfeği ateş alıp vurulan genç hayatını kaybetti!

Uşak'ta bahçesine giren domuzlara karşı ağaçta nöbet tutarken düştü. Ağaçtan düşen Tahsin Sepet isimli genç, tüfeğinin ateş alması sonucu hayatını kaybetti 

Madem kadron yoktu, madem belediyeyi kaostan çıkaracak planın yoktu, madem istifa edecektin, neden aday oldun arkadaş?

Uşak Halkının hesap sormasını beklediği Mehmet Çakın, bunca talan ve zulmün baş sorumluları ile fotoğraf vermeye başlamış. Seçimden önce hesabı mutlaka sorulacak algısı yaratıp halkı ve mağdurları kandırırken özellikle görüntü vermediği kimseler ile sırıtarak pozlar vermeye başladı. Rahatladığından değil çaresizlikten, belediye batmış durumda çay bahçelerinden post cihazlarını bile kaldırmışlar nakit çalışıyorlarmış bankalar el koyduğu için düşünün düşülen durumu. Geçen Banka yetkilisi bir arkadaş 3 tane bankanın her gün tahsil edilen fatura bedellerinin bir kısmına el koyarak tahsilde bulunuyor dedi inanamadım.

 

Uşak Haberleri, Haber Uşak, Uşaktan Haberler, Eşme, Ulubey, Banaz, GüneyDeri, Kilim Sanayii, Battaniye Sanayii, Kilim Sanayi, Battaniye Sanayi, Şeker Fabrikası, İlk Şeker fabrikası, Akse Çamlığı, Hamam Boğazı, Şifalı Sular, Güre, Karahallı, Sivaslı, Eser Ürküt, Alierenin dünyası, alieren.eu