logo
atatürk
  • Hamam
  • Ateist Bunlar!
  • Ufak Haylazlıklar
  • Kahraman Türk Kadınlarımızı Unutmayalım!
  • Hamam
  • Ateist Bunlar!
  • Ufak Haylazlıklar
  • Kahraman Türk Kadınlarımızı Unutmayalım!

 

 

 

 

 

Milli acılar üzerinden de maddi yada siyasi rant üretmeye kalktınız ya pes doğrusu.

Deprem ve düşündürdükleri: Fırsatçılık, istismar, ranta çevirme girişimleri arasında milli birlik vesilesi düşündürücü bir deprem. Deprem nasıl bir erozyon ile karşı karşıya kaldığımızı gösterirken birliğe ne kadar muhtaç olduğumuzu da hatırlattı. Fay Hattının oluşturduğu yarıktan gözüken ahlaksızlar mide bulandırdı ama kimse yok mu? Diye seslenen deprem mağdurlarına 80 Milyon biz varız diye haykırdı. Tabi Deprem bize Sosyal Devlete ne kadar ihtiyacımız olduğunu da gösterdi.

Uşak'ta karbonmonoksit zehirlenmesinden bir kişi hayatını kaybetti

Uşak'ta bir kişi evinde ölü bulundu. Isınmak için yaktığı soba tutuşmayınca soba içerisindeki kovayı çıkaran şahsın karbonmonoksit gazından zehirlendiği tahmin ediliyor.

Yalım Karaoba tiyatrosunda perde diyoruz final bölümü ve sonuç bugün ilan edilecek

CHP'de Karar Günü!!! Particilik mi Adamcılık mı? Samimiyet mi İki Yüzlülük ve cila mı? Paranın gücü mü yoksa fikrin bilginin gücü mü galip gelecek? Uşak'lı Delege Genel Merkezdeki bazı sözde Alevi ve Kürtçü klikin projesini elinin tersiyle itip bahse konu projenin partiyi ele geçirme planının önündeki tek engeli desteklemeyi başarabilecek mi?

Uşak'ta otobüs tıra arkadan çarptı 16 yaralı!

Gece saat 02.00 sıralarında Kamil Koç firmasina ait otobüsün tıra arkadan carpmasi sonucu meydana gelen kazada can pazarı yaşandı.Yolculardan 3 tanesinin durumunun ağır olmasi nedeniyle Usak Devlet Hastanesine sevk edilirken 13 yarali Banaz Devlet Hastanesine kaldırıldı.

Uşak’ta İntihar! Bunalım geçiren 2 çocuk annesi kadın yaşamına son verdi.

Uşak'ta Aybey Mahallesinde ikamet eden 27 yaşındaki 2 çocuk annesi genç kadın girdiği bunalım sonucu kendisini iple asarak hayatına son verdi.

 

Uşak Haberleri, Haber Uşak, Uşaktan Haberler, Eşme, Ulubey, Banaz, GüneyDeri, Kilim Sanayii, Battaniye Sanayii, Kilim Sanayi, Battaniye Sanayi, Şeker Fabrikası, İlk Şeker fabrikası, Akse Çamlığı, Hamam Boğazı, Şifalı Sular, Güre, Karahallı, Sivaslı, Eser Ürküt, Alierenin dünyası, alieren.eu