logo  www.egehaberleri.net 
atatürk
  • Günümüzde Sevgililer Günü
  • Başımıza gelenler, ihanetimizin sonucudur
  • Guguklu Saat
  • Neyzen Gece Kartalı
  • Günümüzde Sevgililer Günü
  • Başımıza gelenler, ihanetimizin sonucudur
  • Guguklu Saat
  • Neyzen Gece Kartalı

UŞAK 3 Günlük Tahmin

 

Sayısal Loto Süper Loto Şans Topu On Numara

 

 

 

 

     suleymanturkoğlu333@gmail.com

 

 

 

Biz alışığız, bir çok haberimizi yalanladınız; ama hiç birisine adliyeyi inandıramadınız! Neredeyse hepsi adli birimlerce doğrulandı!

Bildiğiniz üzere Uşak Belediyesi ile ilgili ne zaman bir haber girsek belediye tayfası bizi fitneci ilan eder ve gerekçesini yada gerçeğini söylemeden yalan iftira der geçer. Örneğin dönemin AKP İl Başkanı Servet Kuşun Belediyeden aldığı maaşvari gelirin bordrosunu yazdığımızda da yalanladılar. Ama kamuoyuna yalan derken Adliyeye belge yalan diyemediler de kimlik bilgilerini kamuoyuna paylaşma suçu diye bir suç icad ederek o suçtan hakkımızda şikayetçi oldular. Mesela Menzil yurduna belediyenin yardıma muhtaç için hazırladığı paketlerin indirilmesi haberimize de görüntülere rağmen yalan demişler ve dava açmışlardı ama mahkeme Onlar gibi düşünmedi ve beraat kararı verdi. Saymakla bitiremeyecek kadar çok onlarca haberimize verilen takipsizlik yada beraat kararlarını daha önce de yayımlamıştık. Şimdi tekrar tek tek sayıp hatırlatırsak Belediyeciler tüm yolsuzlukları tek haberde sayıp bizi linç etmeye kalkışmışlar diyerek rahatsız olurlar.

Uşak'ta yine fabrika yangını! Fabrika alev alev yandı!

Uşak Organize Sanayi Bölgesinde bulunan fabrikada yangın çıktı.

Otellere kimlik ve evlilik cüzdanı kontrolü zorunluluğu getir, günlük aparta yol ver! Bu nasıl mantık?

Kolay yoldan para kazanma hırsı, denetimsiz otel odası yada bağ evi muamelesi yapabileceği cüzi bir ücret karşılığında bir kaç saat kalabilme şansı yakalamanın ve rahatlıkla kimseye görünmeden eşini aldatabileceğini görmenin dayanılmaz hafifliği, şehir dışına taşınarak adı belli kadınlarla çalışmaya adeta mecbur edilen birahanelerde çalışan kim olduklarını bilemediğimiz Onlarca birahane çalışanı kadını alternatifi ile birleşince şehir afedersiniz ama çapkınlık için çok uygun bir şehir haline getirildi. Elbette ki bir cümle ile özetlemeye çalıştığımız şehrimizin düşürüldüğü yada düşürülmek üzere olduğu bu durumun sebebi tek başına bu cümlenin içinde özetlediğimiz gibi siyasiler yada şehrimizi yönetenler değil. Elbette ki bu sonucu elde etmek kastıyla bu hatalar üstüste işlenmiş olamaz. Ama geldiğimiz nokta da şehrimiz malesef göçmenlerin tercih ettiği çok rahat günlük apart bulabildiğin bir şehir haline getirildi. Göçmenlerin kimisi kadın pazarlayarak geçimini sağlıyor diyorlar kimisinin zaten Devletten çok ciddi oranda kira ve gıda yardımı aldığı söyleniyor ki hoyur hoydur cadde de gündüz gözü mesai saati içinde gezen göçmen sayısının çokluğuna bakılırsa bu söylentiler yada söylenti boyutunu aşıp gün gibi ortaya çıkanlar gerçek olabilir. Otel işletmecilerine kimlik ve evlilik cüzdanı sormak ayrıca mutlaka kayda geçip Devleti özellikle polisi otelinde kimin hangi odada kaldığından haberdar etmek gibi zorunluluklar getiren ve otelleri çok sıklıkla denetleyen yetkililer nedense bahse konu günlük aparta geldi mi? O bizim mevzumuz değil deyiveriyorlar. Vergi dairesi de zaten uğramıyor apartlara kimin ne yaptığı belli değil? Hal böyle olunca apartlar ciddi bir rant aracı haline geldi ve birileri bu iş üzerinden ciddi para kazanıyor. Ya şehrimizin itibarı ya sosyal ahlak ya çocuklarımız gençlerimiz? Onlar bu durumdan sizce nasıl etkileniyordur. Acaba Atatürke dinsiz demeye getirirken cemaatle bir olup dinler arası diyalog fitne çorbası kaynatılırken zinayı suç olmaktan çıkartanlar toplumumuzun geleceği bu noktayı gördükleri için mi zinayı suç olmaktan çıkarttılar diye akla gelmiyor değil.

Uşak'ta genelevde cinayet! 1 ölü, 1 yaralı!

Uşak genelevinde meydana gelen cinayette bir kişi hayatını kaybederken bir kişi de yaralandı.

WhatsApp İçeriklerini ve Telefonda Yapılan Tüm İşlemleri Takip Ediyor!

Casus takip yazılımları giderek yaygınlaşıyor. Bugün ise epeyce bir şirket bu alanda casus yazılımları pazara arz etmiş durumda.

 

Uşak Haberleri, Haber Uşak, Uşaktan Haberler, Eşme, Ulubey, Banaz, GüneyDeri, Kilim Sanayii, Battaniye Sanayii, Kilim Sanayi, Battaniye Sanayi, Şeker Fabrikası, İlk Şeker fabrikası, Akse Çamlığı, Hamam Boğazı, Şifalı Sular, Güre, Karahallı, Sivaslı, Eser Ürküt, Alierenin dünyası, alieren.eu