logo  www.egehaberleri.net 
atatürk
  • Hibe ve Teşvik
  • Atatürk ve Gençlik
  • Boncukistan, Nazar köyü
  • Oruç, zayıflama yöntemi değildir..
  • Hibe ve Teşvik
  • Atatürk ve Gençlik
  • Boncukistan, Nazar köyü
  • Oruç, zayıflama yöntemi değildir..

UŞAK 3 Günlük Tahmin

 

Sayısal Loto Süper Loto Şans Topu On Numara

 

 

 

 

     suleymanturkoğlu333@gmail.com

 

 

 

Ciğerdede Köyü'nün musluklarından su yerine çamur akıyor!

Uşakın merkeze bağlı Ciğerdede Köyünde musluklardan su yerine çamur akıyor ve bir ayı aşkın süredir sorunun çözüme kavuşturulamamış olmasından dolayı da bir köy sakinleri mağduriyet yaşıyor. Uşak merkeze sadece 10 dakika mesafede olan 8 mahalleli Ciğerdede Köyünde köy sakinleri traktör ve tankerlerle su taşıyarak günlük su ihtiyaçlarını karşılıyor.

Uşak'ta motosiklet sürücüsü kazada hayatını kaybetti!

Uşakta meydana gelen kazada 73 yaşındaki motosiklet sürücüsü hayatını kaybetti.

Uşak'tan 13 hakim ve savcı terfi ettirildi!

Hakimler ve Savcılar Kurulu yayımladığı listeyle 3 bin 784 hakim ve savcıya terfi verildiğini açıkladı. Listede Uşak merkez ve ilçelerinden isimler de yer aldı.

Uşak'ta tır karşıya geçmeye çalışan yayaya çarptı, 1 ölü!

Uşakta tırın çarptığı kişi kurtarılamayarak hayatını kaybetti. Tır sürücüsü gözaltına alındı.

Seçim dediler kayıkçı kavgası çıktı Meclise oturdular belki ama maskeleri düştü

Malumunuz olduğu üzere şahsımın başından beri, Başkanlık sistemine geçişi meşrulaştırmak ve siyaseti dizayn etmek maksatlı bir tiyatro ve kayıkçı kavgası olarak nitelendirdiğim bir sözde seçim geçirdi ülkemiz ve pek tabii şehrimiz. Sonuçların açıklanmasıyla birlikte aslında yaşadığımızın anladığımız manada bir seçim olmadığı bilakis tek merkezden yönetilen senaryosu hatta sonuçları önceden belirlenmiş bir tiyatronun siyasetçi zannettiğimiz kimselerce medyada kullanılarak icra edilen bir mizansen olduğu da herkesçe kabul edilmeye başlandı. Peki bu seçimlerin neye katkısı oldu? Yada neyi değiştirecek?

 

Uşak Haberleri, Haber Uşak, Uşaktan Haberler, Eşme, Ulubey, Banaz, GüneyDeri, Kilim Sanayii, Battaniye Sanayii, Kilim Sanayi, Battaniye Sanayi, Şeker Fabrikası, İlk Şeker fabrikası, Akse Çamlığı, Hamam Boğazı, Şifalı Sular, Güre, Karahallı, Sivaslı, Eser Ürküt, Alierenin dünyası, alieren.eu